Pomocní elektromontéři / Pomocní montážní dělníci

FirmaBÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

POMOCNÍ ELEKTROMONTÉŘI
Nástup možný ihned, případně dle domluvy.
Již Vás nebaví pracovat v uzavřeném prostoru ve fabrice na jednom místě, pod umělým osvětlením, bez přístupu slunečního svitu a mít dennodenní činnost opakující se neustále dokolečka dokola, být pouhým číslem v systému obřích společnosti a každý den prožívat tak, jak znáte z filmu MATRIX? Je to jen na Vás a nyní můžete svoji budoucnost změnit a přizpůsobit Vaším představám. Přidejte se k nám. Nabízíme práci, kdy se pohybujete v rámci celé ČR a SK. Vlastně budete každý den cestovat po krásných místech naší vlasti v rámci svého zaměstnání a ještě to dostanete zaplaceno. Navštívíte taková místa, na která se běžný člověk nikdy nemá šanci podívat. Práce není snadná, ale ani náročná, nesmíte se jen bát výšek, neboť instalujeme el. zařízení na stožáry NN ve výšce cca 4-8m. Nemusíte se obávat, jsme přehnaně pečliví na
dodržování bezpečnosti práce a ochraně zdraví našich zaměstnanců. Po vysokém pracovním nasazení, umíme také relaxovat a několikrát během roku organizujeme firemní akce, jako je domácí zabíjačka, grilování, vaření guláše a jiné. Prostě nás naše práce baví a je na prvním místě, ale moc dobře víme, že musí být i v souladu se soukromým životem.
Nemáte řidičský průkaz sk. "B"? Nevadí, umožníme Vám absolvovat kurz a ještě na něj přispějeme 50% z celkové částky.
Pokud máte zájem dozvědět se více, zavolejte a dohodneme si osobní schůzku, kde Vám s radostí vše popíšeme.
Nástup možný ihned.

Požadavky:
ŘP sk.B, pečlivost, flexibilita, pracovní nasazení.

Náplň práce:
instalace a pomoc při zapojení elektro zařízení.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu,
příspěvek na řidičský průkaz sk. B.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]. Informace na tel. č. 721 913 503
ov. 12.3.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Valašské Meziříčí - Podlesí 12, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o., IČ: 27781275
datum zveřejnění nabídky práce:12. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ivana Nováková
telefon:721 913 503
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BÁRTEK ROZHLASY u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Valašské Meziříčí - Podlesí 12, 75701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.